Čo prináša tvOS 15

Tak ako to už pri podobných softvérových novinkách býva, Apple sa mierne pohralo s celým operačným systémom. Zmeny sú však iba veľmi mierne a pravdepodobne ich ani nespozorujete.

tvOS 15 by ste si však mali určite nainštalovať. Opravuje množstvo chýb a drobných nedostatkov, ktorými trpela predošlá verzia

Ako nainštalovať tvOS 15?

Aktualizovanie tohto zariadenia je vo všeobecnosti veľmi jednoduché. Pokiaľ máte stiahnuté automatické updaty, prebehnú úplne samé (napríklad v noci). Apple TV funguje v tomto smere perfektne.

Samozrejme, že je tu aj možnosť vyvolať aktualizáciu manuálne. V prípade, že ju chcete využiť, otvorte Nastavenia > Systém > Aktualizácia softvéru > Aktualizovať softvér. O zvyšok sa postará zariadení.

Na aké zariadenia si môžem tvOS 15 nainštalovať?

Spoločnosť Apple si potrpí na dlhodobú podporu svojich produktov. Aj keď sme v to už nedúfali, tvOS 15 podporuje 3 verzie Apple TV. Jedná sa o 4. generáciu (HD) z roku 2015, 5. generáciu (4K) z roku 2017 a 6. generáciu (5K) z roku 2021.

  • Apple TV HD (2015)
  • Apple TV 4K (2017)
  • Apple TV 4K (2021)

Pokiaľ ste si novinku nainštalovali, do komentára nám napíšte, ako ste s ňou spokojní. U nás v redakcií funguje absolútne skvele aj na staršom modeli Apple TV (HD)

Prečítajte si tiež  S tvOS 15 sa budete môcť prihlásiť do aplikácii pomocou Face ID a Touch ID
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here