For All Mankind – séria 2

Pokiaľ by som mal vybrať jeden seriál na Apple TV+, ktorý ma výrazne oslovil, určite by to bol For All Mankind. Samozrejme sa nedá povedať, že bol úplne najlepší, no právoplatne patril do rebríčku toho najzaujímavejšieho.

Jeho prvá séria bola pútavá, akčná a hlavne originálna. Aj preto sa už neviem dočkať druhej série, ktorej premiéra je naplánovaná na piatok, 19. februára 2021.

- Reklama -

Toto sci-fi sa pozerá na históriu z trochu iného pohľadu a snaží sa nájsť odpoveď na otázku, ako by to mohlo vyzerať, keby globálny vesmírny závod nikdy neskončil. Pochopiteľne to nie je každého šálka kávy, no ak máte radi takúto tematiku, For All Mankind nemôžete vynechať.

Druhá séria sa opäť pozrie na astronautov a inžinierov NASA spolu s ich každodenným životom a rodinami. Príbeh pokračuje v roku 1983, na vrchole studenej vojny medzi mocnosťami USA a SSSR, kedy na obidvoch stranách stúpa napätie. V tomto bode sa len hodí doplniť, že prvá séria skončila v roku 1973.

Pokiaľ vás krátky náčrt zaujal, pozrite si celý trailer na YouTube nižšie. Napíšte nám do komentára, ako sa vám prvá séria For All Mankind páčila a či budete pokračovať v sledovaní ďalšej.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.