Na tento deň čakajú mnohí fanúšikovia Priateľov už niekoľko dlhých rokov. Ikonickí herci sa opäť stretnú 27. mája (budúci piatok) na streamovacej službe HBO Max. Ako ukazuje dvojminútový trailer, Friends: The Reunion bude poriadne emotívna záležitosť a nie je vylúčené, že si pri nej poplačú aj silnejšie povahy.

Špeciálna epizóda nebude taká, ako by ste možno očakávali. Vzhľadom na časový odstup osemnástich rokov od ukončenia poslednej série sa nebude pokračovať podľa klasického scenára a príbehu. Priateľov naopak navštívia slávni herci, spoločne si zaspomínajú na staré časy a fanúšikovia sa dočkajú viacerých informácií zo zákulisia natáčania.

- Reklama -

V novom snímku bude účinkovať všetkých šesť legendárnych hercov a teda Jennifer Aniston (Reachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), Matthew Perry (Chandler) a David Schwimmer (Ross). Okrem iného sa tu objavia aj ďalší, ktorí mali v Priateľoch skôr vedľajšie alebo menšie úlohy.

Ako uvádza československá filmová databáza, vo Friends: The Reunion uvidíme aj Reese Witherspoonovú, Davida Beckhama, Justina Biebera, Lady Gaga, Kita Haringtona či Cindy Crawfordovú. Rozhovor s Priateľmi bude viesť svetoznámy moderátor James Corden.

Pozrite si trailer a napíšte nám do komentára, či sa už na nových Priateľov tešíte.

https://www.youtube.com/watch?v=HRXVQ77ehRQ

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.