Spoločnosť JBL je známa svojimi prenosnými bezdrôtovými reproduktormi, ktoré sú odolné, majú perfektnú výdrž batérie a samozrejme ponúkajú výkonný zvuk. Jedným z najlepších produktov v tejto kategórii, je aj brutálny reproduktor JBL Boombox 2, ktorý sa dá teraz kúpiť vo výraznej zľave. Na jeho nákupe ušetríte stovky eur.

Aby sme si JBL Boombox 2 lepšie predstavili, zariadenie má k dispozícii silný zvuk vďaka celej sústave výkonných reproduktorov, ktoré sa nachádzajú v jeho vnútri. Používatelia sa tiež môžu tešiť na výrazné basy, ktoré roztancujú každú párty a reproduktoru vďaka vodeodolnosti IPX7 neublíži ani striekajúca voda z bazéna. Výrobca dbal na to, aby bol veľmi odolný.

No a cena? JBL Boombox 2 patrí do vyššej cenovej kategórie, pričom jeho bežná cena štartovala v čase uvedenia na trh až na úrovni 499 €. Nakoľko však nejde o úplnú novinku, teraz môžete na reproduktore krásne ušetriť. U autorizovaného predajcu JBL ho kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 299 €. Zariadenie teda získate o 200 € lacnejšie, čo sa určite oplatí. Oproti pôvodnej cene ušetríte 40 %!

JBL Boombox 2
Zdroj: JBL

Ku JBL Boombox 2 sa pripojíte jednoducho prostredníctvom technológie Bluetooth a vďaka obrovskému akumulátoru sa môžete tešiť až na 24 hodinové prehrávanie skladieb a dokonca si z neho viete dobiť telefón – slúži ako powerbanka. Napriek svojim rozmerom a schopnostiam nie je tento reproduktor až taký ťažký, ako by ste si možno predstavovali. Vďaka praktickej rukoväti a celkovej váhe na úrovni necelých 6 kg, sa môžete tešiť na výbornú kompaktnosť.

A aj keď už existuje nástupca JBL Boombox 3 s vyššou odolnosťou voči vode, trochu lepším zvukom a 30 hodinovou výdržou batérie, zaplatíte zaň prakticky dvojnásobok. Je teda na vás či sa vám to oplatí.

Menej náročným postačí aj JBL Charge 5. Stojí polovicu 

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Boombox patrí medzi najpredávanejšie zariadenia od spoločnosti JBL. Po celom svete sa ich predalo už viac ako 2 milióny kusov, takže o jeho kvalitách netreba pochybovať. Na druhej strane to, ale stále nemusí byť správna voľba pre každého. Aby sme to vysvetlili, ide o poriadne silný reproduktor za vyššiu cenu, ktorý často výrazne prekonáva bežné potreby zákazníka.

Ak hľadáte niečo výkonné, odolné a cenovo dostupnejšie, oveľa lepšou voľbou bude JBL Charge 5. Tento reproduktor sa bežne predáva za 179 €, no po kliknutí na tento odkaz ho viete získať od 137,8 €.

Prečítajte si tiež  Predplatné za Facebook a Instagram nikto nechce. Meta výrazne zníži cenu, no pomôcť to nemusí

V praxi sa môžete tešiť na silný zvukový prejav s výraznými basmi, ktorý vám vydrží na jedno nabitie až 20 hodín. Opäť platí, že tento reproduktor dokáže fungovať aj ako powerbanka. Okrem iného spĺňa normu IP67, vďaka ktorej je nie len vodeodolný, ale aj prachu-vzdorný a jeho celková hmotnosť dosahuje len 1 kilogram.

JBL Charge 5
Zdroj: JBL

Je teda iba na vás, ktorý reproduktor si napokon vyberiete, no JBL Charge 5 je ideálna voľba na grilovačky, rodinné stretnutia, párty na chate a podobne. A na to si predsa väčšina z nás bezdrôtový reproduktor kupuje, no nie?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -