Každý rok, keď si zakúpim najnovšiu vlajkovú loď spoločnosti Apple mieri moja ďalšia cesta priamo ku vitríne s krytmi aby som ju dostatočne ochránil. Povedzme si na rovinu, iPhone je veľmi drahá sranda a zároveň je tak krehký, že si doslova pýta ochranu. Niekedy však táto ochrana vyzerá príšerne a preto sme sa ti odhodlali ukázať 10, podľa nás, najhorších krytov aké si kedy na iPhone videl!

Všetci niekedy potrebujeme akútne zatelefonovať, no nie vždy chceme, aby ostatní okolo nás vedeli, že telefonujeme a práve preto vznikol tento kryt, ktorý ti z telefónu urobí ucho. Vyzerá to naozaj vynikajúco ale výrobca si pravdepodobne neuvedomil, že ucho vyzerá presvedčivo, ako keby pochádzalo niekde z oblasti Černobyľu. Nevadí, pokiaľ si fanúšikom uší, určite si tento kryt nájde miesto na tvojom iPhone.

Pokiaľ sa často cítiš ohrozený a chceš mať lepší pocit na srdci so zbraňou vo vrecku, tento kryt je pre teba ako stvorený. Nielen, že si všetci budú myslieť, že si nebezpečný mafián poprípade terorista ale pokiaľ budeš mať to šťastie a budeš svoju „zbraň“ vyťahovať v nesprávny čas na nesprávnom mieste, môže ťa nejaký pohotový policajt dokonca aj zastreliť. Fakt super!

Ďalší vynikajúci kryt, ktorý v sebe ukrýva aj skrytú pointu. Nie je to totižto len ruka ale pokiaľ ti niekto chýba, môžeš si skrátiť dlhé chvíle s držaním sa za ruku s tvojim iPhonom. Má to ale aj tmavú stránku. Ak si tento kryt zoberieš niekam na dovolenku a pozorný colník si ho všimne iba z jednej strany, riskuješ, že ti prehľadá celé auto a overí si, či náhodou nie si pašerák bieleho mäsa.

Každý občas dostaneme kŕč do ruky a ono sa potom veľmi ťažko drží telefón pri uchu. Nevadí. Nemusíš vôbec manipulovať s druhou rukou a trápiť sa, že voláš na druhom uchu. Práve pre teba tu totiž máme kryt, ktorý ti umožní telefonovať aj keď máš ruku 10-15cm od ucha. A teraz pozor. Ak by sa ti poškodil iPhone a bol by už nepoužiteľný, poprípade máš dosť peňazí aby si si kúpil dva, tento jeden môžeš použiť s daným príslušenstvom aj ako varechu do gulášu. Ideálne pre kuchárov a gurmánov, čo nedajú dopustiť v jedle na štipku elektroniky

Hľadáš inteligentný hrebeň? Nehľadaj, on práve našiel teba! Selfie brush totiž ponúka revolučnú technológiu, kedy si do jeho vnútra môžeš položiť svoj iPhone 5 a zároveň sa kedykoľvek pohodlne učesať. Dokonca tu je aj zrkadielko, keby sa ti tvoja FaceTime kamera na iPhone nedala zapnúť, poprípade sa iPhone vybil!

Prečítajte si tiež  Prečo môže Applu výrazne pomôcť iPhone SE2 ako ľudový model?


Ak si skutočný fanúšik krabov a tieto morské zvieratka sám chováš, poprípade ich chovať nemôžeš ale chcel by si ich mať pri sebe, tento veľmi praktický kryt, ktorý zväčší tvoj iPhone asi osemnásobne sa ti určite zapáči. V prípade pádu na prednú stranu to asi iPhone neprežije ale ak spadne na brucho,. svoj účel to splní. Kryt má však dve nevýhody. Pre jeho enormné rozmery je treba nosiť so sebou aj jednu tašku a ten druhý je tiež dosť vážny. Ono to totiž vyzerá veľmi zvláštne ak človek telefonuje z kraba ale nevadí, čo koho potom z čoho si telefonujem, však?

Ak máš rád aromatické príbehy o snehulienke a jej čarovnom zrkadielku asi si si práve našiel alebo skôr našla niečo, čo si akútne musíš zakúpiť. Tvoj iPhone síce ponúka prednú kameru, ktorá vo väčšine prípadov slúži skôr ako zrkadlo ale nikto ju tak nepoužíva. Chýba jej taký pocit zrkadla, ktorý ale tento veľmi praktický kryt určite pridá.

Všetci predsa poznáme ten otrepaný pocit, keď po nás niekto strieľa. Ale čo ak strieľa po našom iPhone? Tak vtedy je čas začať konať. Treba si zakúpiť takýto nádherný kryt, ktorý nevynikne iba dizajnom ale aj svojimi rozmermi, ktoré dokonalo obkolesujú 7 milimetrové telo iPhonu a ten potom nepôsobí tak hrubo. Vďaka tomuto krytu sa tvojmu iPhonu nič nemôže stač, ani keby po ňom pálili kalibrom väčšej ráže. Tomu sa jednoducho hovorí „Must have.“

Nikdy nie je nad bezpečný a odolný kryt vyrobený predovšetkým z prémiových materiálov. Napríklad takýto „ekologický,“ ktorý výrobca urobil z kartónu určite nie je na zahodenie. Alebo možno aj je ale proti gustu žiaden dišputát.

Máš rád Batmana? Áno? Potom musíš mať rád aj jeho Batmobil. Zdá sa, že toto vozidlo bolo vynikajúcim námetom aj na tvorbu krytu na iPhone a bodaj by aj nie. Pokiaľ má tvoj malý syn najnovší iPhone 6 a nevieš akú hračku mu kúpiť v obchode tak siahni po tomto. Kryt mu iPhone aj ochráni a aj sa s nim pohrá. Len mu nezabudni kúpiť aj fóliu, lebo ak bude tlačiť svoj iPhone po betóne, displeju to neurobí 2 krát dobre!

My vieme, už ich bolo desať ale rozhodli sme sa pridať čerešničku na torte vo forme tohto nádherného kúsku. Jeho používanie je dozaista vysoko pohodlné a dizajn vyzerá naozaj super. Tento kryt je jednoducho ako stvorený pre každého milovníka elegantných produktov.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 dostane rýchlejšie nabíjanie. Toto by mala byť presná hodnota

To by bolo na záver asi všetko. Nabudúce sa môžeš tešiť na ďalšiu takúto podobnú sériu, pri ktorej sa dúfajme aj trochu zasmeješ. Ak sa ti to len tak mimochodom páčilo. Hoď nám share na Facebook. Veľmi nás tým potešíš 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.