Hoci ľudia milujú iPady, ich výber nemusí byť vždy tou najlepšou voľbou. Oveľa lepšiu alternatívu môže predstavovať napríklad taký Samsung, ktorý má väčší displej, stále dostatočný výkon a plno ďalších benefitov. Model Samsung Galaxy Tab S9 FE+ si teraz môžete zaobstarať za zvýhodnenú cenu. Oplatí sa ďaleko viac, ako iPad.

Zariadenie totiž disponuje 12,4″ displejom s vysokým rozlíšením (2560 x 1600 pixelov) a obnovovacou frekvenciou až 90 Hz. Nič takéto vám dostupný iPad neponúkne. Rovnako má hliníkové telo a dokonca štandard IP68, ktorý zariadeniam od Apple aj v roku 2024 chýba. O výkon sa stará dostatočne výkonný 8-jadrový čip Exynos1380 podporovaný 8 GB RAM a 128 GB úložiskom. Taktiež je tu samostatný grafický čip Mali G68 MP5.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, zistíme, že v tomto prípade je mimoriadne výhodná. V čase uvedenia na trh sa Samsung Galaxy Tab S9 FE+ predával za 699 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 498 €. Za najlacnejší 12,9″ iPad Air by ste zaplatili takmer dvojnásobok! A to sme vám neprezradili všetky benefity juhokórejského zariadenia.

samsung tablet
Zdroj: YouTube / PR75K (snímka obrazovky)

Hoci to už v dnešnej dobe nie je zvykom, Samsung Galaxy Tab S9 FE+ podporuje až 1 TB pamäťovú kartu. Ak vám teda nebude stačiť základná 128 GB pamäť, viete si ju rozšíriť. Takisto sa v tablete nachádza až 10 090 mAh akumulátor s podporou rýchleho 45 W USB-C nabíjania. Samsung Galaxy Tab S9 FE+ nesklame ani z hľadiska fotografie, nakoľko zadný snímač má 8 Mpx (f/1.9 ) a predný dokonca 12 Mpx (f/1.9). S tabletom natočíte aj 4K video.

Samsung Galaxy Tab S9 FE+ dokonca podporuje aj štandard OTG, vďaka ktorému naň môžete pripojiť periférie ako myš či klávesnicu, čím si z neho spravíte alternatívu pre notebook. Samozrejmosťou je tiež čítačka odtlačkov prstov, vďaka čomu budete tablet jednoducho odomykať. Ak sa vám teda páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 498 €. Z nášho pohľadu je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto sú najlepšie filmy, v ktorých hrá Nicolas Cage
Môže ťa zaujímať
- Reklama -