V súčasnosti sa spoločnosť Apple snaží vypočuť stále viac a viac svojich zákazníkov, aby naplno vyhovela ich potrebám. Jedným zo skvelých spôsobov ako na to je aj napríklad sledovanie toho, čo média píšu a následné sledovania reakcie ľudí na to, čo média píšu. Otvorenou témou je stále aj 4″ iPhone a Ming-Chi Kuo z KGI tvrdí, že sa ho skutočne dočkáme!

iPhone 6C?

Ming-Chi Kuo sa dnes pomerne vo veľkom vyjadroval o spoločnosti Apple a okrem toho, že nám prezradil, čoho sa dočkáme v ďalšom iPhone 7 nezabudol vyjadriť svoje predpovede ani o menšeom 4″ modeli, o ktorý je stále záujem. Podľa renomovaného analytika Apple skutočne toto zariadenie predstaví, no budeme si musieť ešte chvíľu počkať. Prísť na trh by mohlo v prvej polovici roku 2016 a predaje by mali byť minimálne zo začiatku niekde okolo 20-30 miliónov kusov, čo vôbec nie je také zlé.

Pod kapotou nájdeme moderný procesor Apple A9 (aby zariadenie bežalo čo najrýchlejšie), no a potom 2GB RAM. Tiež by sme sa mohli dočkať kovového tela, plast tu podľa analytika nehrozí. Od najnovších modelov iPhonu 6S/6S Plus bude pravdepodobne menšie zariadenie odlišovať absencia 3D Touch. Taktiež by malo byť samozrejme o čosi lacnejšie. Presnejšie informácie ale stále nepoznáme. Vlastne pôjde o taký vylepšený iPhone 5S. Zatiaľ ale nevieme, či Apple zvolí hranatý alebo zaoblený dizajn. Vzhľadom na súčasný smer, ktorým spoločnosť ide ale tipujeme skôr niečo ako iPhone 6C z kovu. Veď nechajme sa prekvapiť!

zdroj: www.macrumors.com

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here