O úspechu nových iPhonov jednoznačne netreba polemizovať. Nové „Jabĺčka“ si zamiloval hneď azda každý a zo dňa na deň sa stávajú nedostatkovým tovarom. 12. októbra začali predobjednávky v Číne a na východe zaznamenali okamžité rekordy! Nových iPhonov sa tu za prvých 24 hodín predobjednalo až neuveriteľné 4 milióny kusov!

Úspech pokračuje!

Zdá sa, že iPhone 6 a iPhone 6 Plus vykročil na svet tou správnou nohou a do dnešného dňa saich  predali už milióny kusov. Úspešná cesta však zďaleka nekončí a Apple má obrovské plány. Ázijský trh bol práve dôvodom, prečo Apple ponúklo v nových iPhonoch väčšie displeje a ako sa z prvých výsledkov predobjednávok zdá, bolo to správne rozhodnutie. 4 milióny predobjednaných kusov za jediný deň je naozaj veľký úspech!

apple-iphone-6-plus-7
Najprv bol kritizovaný, dnes je nedostupný! To je iPhone 6/6 Plus – svetapple.sk

Väčší záujem je o iPhone 6 Plus!

To, čo sme avízovali v nedávnom článku, sa dnes  potvrdilo. Aj Číňania majú väčší záujem o 5,5″ verziu iPhonu 6 Plus. Poväčšine ide o bývalých majiteľov platformy Android, ktorí nechceli iPhone kvôli menšiemu displeju. Dnes sa ukazuje, že väčší displej bol vydarený krok a 60% predobjednávok tvorí práve 5,5″ verzia!

iphone_6_plus_display_apps
o iPhone 6 Plus je väčší záujem ako o menšiu 6-tku! – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.