Len včera sme vám priniesli článok, v ktorom bolo priložené aj video reálne zapnutého iPhonu 6. Aj napriek tomu, že vo svete vyvolalo množstvo otázok či je pravé, všetky aspekty doposiaľ naznačujú, že je. Dokonca aj tento posledný, kedy rovnaký zdroj pridal ďalšie štyri videá ukazujúce Jablkové zariadenie! Pozrite si ich ako prvý na Slovensku!

4 videá!

Pokiaľ patríte medzi tých fanúšikov, ktorý potrebujú o pripravovanej novinke neustály prínos najnovších informácií, určite vás potešíme aj týmito štyrmi videami. Na tých je totiž vidno iPhone 6, ktorý reálne funguje. V podstate ide o videá veľmi podobné tomu včerajšiemu až na ten rozdiel, že používateľ, ktorý zariadenie používa kliká naozaj intuitívne a tým vylučuje takmer všetky teórie, že ide len o čínsku kópiu, na ktorej autor pustil video a veľmi dobre načasoval svoje pohyby prstami.

1. Video – Nastavenia

Na prvom videu môžte vidieť to, ako autor odomkne iPhone a len tak sa prechádza po jeho domovskej stránke. Po tom zapne aplikáciu „Nastavenia“ klikne na položku zo zvukmi a púšťa originálne zvonenie! Potom zariadenie zamkne a ukáže jeho zadnú časť s vyčnievajúcou šošovkou fotoaparátu!

 

2. Video – Domovská stránka

Na druhom videu sa jeho autor prechádza po domovskej stránke rovnako ako na tom prvom. Za zmienku stojí minimálne to, že nový iPhone odomkol pomocou svojho odtlačku prsta, čo ako dobre vieme, na ostatných čínskych kópiách nie je možné!

3. Video – Health

V tretom videu môžme vidieť ako sa prsty autora prechádzajú v aplikácií Health. Tá vyzerá presne tak isto ako v prípade bety iOS 8. Ďalšia vec, ktorá len potvrdzuje originalitu tohto zariadenia!

4. Video – fotoaparát

Na štvrtom a zároveň poslednom videu môžme vidieť ako sa autor dostane do aplikácie fotoaparát. Tá vyzerá taktirž tak isto ako v bete iOS 8. Osoba, ktorá nás na videu „sprevádza“ nám navyše ukázala aj všetky možné nastavenia fotoaparátu ako „štvorec“ či „panoráma“! Ďalšia vec, ktorá nám len potvrdzuje originalitu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.