Postrehli sme, že mnohí z vás by mali záujem o nejaké pozadia pre svoje milované zariadenia s odhryznutým jablkom… Preto sme sa rozhodli im vyhovieť! Postupne budeme pridávať fotky, ktoré sa podľa nás hodia ako  pozadie pre tvoj iPhone či iPad! Je to preto, že v redakcii nášho magazínu sa nájdu ľudia, ktorí radi fotia, takže sme sa to rozhodli takto skombinovať. Táto „časť“ bude venovaná predovšetkým žalúziam, ktoré mňa osobne fascinujú. Veríme, že budeš vedieť ako ich stiahnuť! Ak náhodou nie, stačí nás kontaktovať pomocou správy, na našej facebookovej stránke.

1.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

2. Verzia pre MAC/Windows (1080 x 1920)

Pozadie - Svetapple.sk
Pozadie pre PC – Svetapple.sk

3. Verzia pre iPhone 6

Verziu pre iPad ti prinesieme v ďalšom článku…!

- Reklama -
Pozadie iPhone - Svetapple.sk
Pozadie iPhone – Svetapple.sk

4.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

5.

Pozadie - SvetApple.sk
Pozadie – SvetApple.sk

Tieto fotografie sú zatiaľ len od ľudí z našej redakcia ako som už spomínal, ale ak máš nejakú peknú fotku s ktorou by si sa chcel podeliť s ostatnými, neváhaj a pošli ju na [email protected] !

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]