Apple robí každým rokom stále lepší a lepší fotoaparát no bohužiaľ, zabúda využiť jej potenciál v klasickej Kamere v iOS. Roky v systéme iOS priniesli len ovládanie expozície a nič viac. Ak hľadáš aplikáciu, pomocou ktorej tento potenciál využiješ, siahni po MuseCam, bezplatnej aplikácii.

Foť a upravuj v novej aplikácii MuseCam

App Store je na podobné aplikácie štedrý, no väčšina z nich je platená. MuseCam je bezplatná, aj keď obsahuje in-app nákupy, ktoré sa týkajú len prémiových filtrov v editore. Takže? Nie je dôvod túto appku nevyskúšať a nezačať ju používať.

- Reklama -

Podobné appky, napr. Camera+ sú v podstate rovnaké, rozdiel je však v cene. MuseCam je horúca novinka, ktorá určite bude o pár dní či týždňov na prvých priečkach v rebríčkoch. Prečo je tak dobrá? Dizajn, ovládanie, prostredie a výsledné fotky jednoducho vyzerajú skvelo. Široká paleta funkcií v režime snímania a potom aj v editore ti prináša dostatok nástrojov, vďaka ktorým môžeš fotku odfotiť či upraviť inak.

Veľká podobnosť MuseCam je s veľmi obľúbenou aplikáciou VSCO, ktorá má podobné názvy filtrov či ikonky v editore. MuseCam ponúka aj funkciu tzv. krivky, ktorá je v niektorých appkách neznámy pojem. Poteší aj rozšírená funkcia „Back“, vlastné presety filtrov a v neposlednom rade aj veľmi jemné ovládanie.

?  Stiahnuť: MuseCam

MuseCam

Môže ťa zaujímať
- Reklama -