5. Stojan pre iPhone so systémom MagSafe

Stojan pre iPhone so systémom MagSafe
Zdroj: thangs.com

Máte iPhone 12 a nabíjačku MagSafe? V tom prípade je pre vás tento stojan ako stvorený. Zadarmo ho môžete stiahnuť kliknutím na tento odkaz, ktorý vás privedie priamo ku zdrojovým súborom (pred stiahnutím sa musíte najskôr zaregistrovať).

Jednoduchý dizajn tela je veľmi stabilný a hravo udrží váš iPhone v jednotnej polohe. Vy si tak môžete pustiť napríklad video pri raňajkách, v práci alebo v akejkoľvek situácii, kedy vám to bude vyhovovať.

4. Nabíjací stojan pre iPhone, Apple Watch a iPad

Nabíjací stojan pre iPhone, Apple Watch a iPad
Zdroj: thangs.com

Pokiaľ vlastníte viac zariadení a preferujete niečo komplikovanejšie, tento stojan vám umožní dopĺňať energiu na iPhone, Apple Watch či iPade súčasne.

Stiahnete ho kliknutím na tento odkaz, no dopredu vás upozorňujeme, že sa tu nachádzajú dve časti, ktoré treba vytlačiť samostatne a následne ich spojiť. Všetko je samozrejme navrhnuté tak, aby ste s tým nemali problém!

3. Jednoduchý stojan pre Apple Watch

Jednoduchý stojan pre Apple Watch
Zdroj: thangs.com

Pre fanúšikov jednoduchých a elegantných riešení je tu stojan pre hodinky Apple Watch, ktorý ich udrží v horizontálnej polohe, zatiaľ čo sa budú nabíjať cez magnetickú podložku.

Opäť sa jedná o vhodne príslušenstvo do kancelárie, na nočný stolík alebo do detskej izby, ktoré sa dá prakticky využiť v situácii, kedy vás začne unavovať nosenie hodiniek na zápästí. Potrebný súbor stiahnete na tomto odkaze.

2. Držiak pre Apple TV

Držiak pre Apple TV
Zdroj: thangs.com

Ak preferujete čistotu vo vašom interiéri a nechcete si kažiť dizajn domácnosti malým čiernym set-top boxom od Apple (hoci podľa nás vyzerá dobre), existuje jednoduché riešenie, s ktorým sa dá Apple TV pripevniť na zadnú stranu televízora. Netreba ho nikde kupovať, stačí si ho stiahnuť kliknutím na tento odkaz.

Celý držiak je navrhnutý tak, aby ho bol možné pripevniť čo možno najjednoduchším spôsobom. Tak isto sa tu objavuje priestor pre vedenie káblov a podobne. Všetko je premyslené do najmenších detailov.

1. Modulárny systém pre iPhone a iné produkty

Modulárny systém pre iPhone a iné produkty
Zdroj: thingiverse.com

Na záver tu máme niečo pre fanúšikov viacúčelových a modulárnych produktov. Pokiaľ si chcete pripevniť svoj iPhone alebo fotoaparát o hranu stola, prípadne potrebujete zariadenie postaviť pod určitým uhlom, kliknutím na tento odkaz sa dostanete ku zaujímavým 3D modelom, ktoré vám to umožnia.

V tomto prípade ale budete potrebovať okrem tradičného materiálu na 3D tlač aj niekoľko skrutiek pre pevnejšie a spoľahlivejšie uchytenie. Viac sa už dočítate na vyššie uvedenom odkaze.

Pokiaľ ste sa pokúsili vytlačiť jeden z týchto stojanov, dajte nám vedieť v komentároch, ako to dopadlo. Budeme radi za všetky vaše príspevky, s ktorými sa spolu s nami podelíte.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
CEZidropnews.com
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.