Napriek tomu, že sa Apple rok čo rok snaží zabrániť únikom to vyzerá tak, že je to s nimi čoraz horšie.

Prečítajte si tiež  iPhone 13: Uniknutý dokument ukazuje schému dizajnu zariadenia

Zariadenia technologického giganta spoznávame dávno pred predstavením a výnimkou nie je ani iPhone 13, respektíve iPhone 13 Pro Max, ktorého fotografie sa najnovšie ocitli na internete.

Na sociálnej sieti Twitter ich zdieľal používateľský účet DuanRui, ktorý sa odvoláva na leakera MajinBuOfficial.

Nová farba a väčší foťák

Ako môžete vidieť na dvoch nie príliš kvalitných fotografiách, iPhone 13 Pro Max sa tu nachádza v novej farbe, ktorú autor úniku popisuje ako „Rose Gold“ (hoci nám to pripadá ako omnoho tmavší odtieň s nádychom ružovej).

Zároveň si môžete všimnúť, že kamerový modul je výrazne väčší ako na aktuálnom iPhone 12 Pro Max, čo sedí aj na našich meraniach príslušenstva pre iPhone 13, ktoré sme uskutočnili minulý týždeň. Viac si môžete prečítať v tomto článku.

No a hoci zatiaľ nevieme, či spoločnosť Apple skutočne predstaví iPhone 13 Pro Max v novej farbe, o podobnej možnosti sa diskutovalo aj koncom mája.

Išlo by o model, ktorý by mal byť atraktívny predovšetkým pre dámske publikum. V súčasnosti je iPhone 12 Pro Max k dispozícii iba v zlatej, striebornej, grafitovej a tmavo-modrej farbe.

Pozrite si obe fotografie a napíšte nám do komentára, čo si o nich myslíte vy. Samozrejme, únik môže byť aj sfalšovaný. Podobná práca vo Photoshope nie je náročná. Zdieľal ho ale prestížny leaker a to v nás budí dôveru…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -