iOS a Andorid sú dva na míle vzdialené tábory, ktoré sa nikdy nestretnú. Ľudia používajú buď jedno alebo druhé. Na kritiku od druhého tábora sú vždy citliví. Pozrite sa na 7 vecí z iPhonu, ktoré chýbajú používateľom Androidu.

7Obyčajné “rollovanie”, ktoré v Androide nie je

Fyzika iOS je dokonalo prepracovaná. – svetapple.sk

Opýtajte sa akéhokoľvek používateľa Andoridu. Ideálne ešte takého, ktorý na systém prešiel z iPhonu. Jedna z obľúbených funkcii, ktorá tu chýba a ktorú by ľudia chceli je zážitok zo scrollovania tak ako v opačnom systéme iOS. Nehovoríme len o celkovom výkone bez jediného zaváhania či obnovovacích frekvenciach. Mnohé správy hovoria, že to ako funguje scrollovanie na iPhone je niečo špeciálne.

Používatelia Andoridu často krát neradi priznávajú, že “fyzika ovládania” a navigácia v operačnom systéme iOS je oveľa krajšia. To samozrejme súvisí aj s pozornosťou, ktorú Apple kladie pre vývoj tohto systému. Nie každý musí milovať fyziku ovládania v operačnom systéme iOS. Väčšina z tých, ktorý ale prešli na Andorid hovoria, že im chýba. Pochopiteľne.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here