iOS a Andorid sú dva na míle vzdialené tábory, ktoré sa nikdy nestretnú. Ľudia používajú buď jedno alebo druhé. Na kritiku od druhého tábora sú vždy citliví. Pozrite sa na 7 vecí z iPhonu, ktoré chýbajú používateľom Androidu.

6Podpora všetkých ostatných Apple produktov

7 vecí z iPhonu, ktoré chýbajú používateľom Androidu – svetapple.sk

Pokiaľ si kupujete iPhone, nekupujte si iba iPhone. Kúpte si kompletnú integritu všetkých Apple produktov do jedného celku. Jednoduchšie. Všetko čo je navrhnuté spoločnosťou Apple je urobené tak aby dokonalo fungovalo s ostatnými produktmi. Pozrite sa iba na to, ako jednoducho aktivujete slúchadlá Apple AirPods pri iPhone, iPade či MacBooku. Ekosystém Applu je prepracovaný do posledného detailu a všetko so všetkým dokonalo komunikuje.

Inými slovami ak ste vlastnili iPhone a nevyhovoval vám, tak ste prešli na Andorid, zrejme ste pri iPhone nevlastnili aj ostatné produkty ako iPad, Mac, Apple TV či hodinky Apple Watch. Ešte môžeme pridať funkciu HomeKit a zistíte, že perfektná komunikácia medzi produktmi môže byť neuveriteľne užitočná. Človek to ale pochopí až vtedy, keď si to vyskúša. Jednoznačne to ale patrí medzi 7 vecí z iPhonu, ktoré chýbajú používateľom Androidu.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here