Úvod Zariadenia iPhone/iPad Ako by si Apple mohlo získať pozornosť každej dámy?

Ako by si Apple mohlo získať pozornosť každej dámy?

Je jasné, že v prípade iPhonu je azda úplne jedno, či je jeho používateľ chlap alebo žena. Miluje ho každý. Jeho dizajn je úchvatný a farebné kombinácie trafené ako klinec po hlavičke. Apple jednoducho dokáže ulahodiť každému s tým, čo má v ponuke ale čisto teoreticky by možno vedelo ulahodiť ešte viac! Stačilo by možno, aby predstavilo rúžový iPhone. Dámy by už nemuseli kupovať kryty, ich iPhone by mal ich obľúbenú farbu!

Rose Gold

Aj keď je to s farbou „Rose Gold“ v prípade iPhonu 6S tak 50/50, mnohí sa prikláňajú k tomu, že v prípade, že by Apple predstavilo takúto farbu, urobilo by naozaj skvelý ťah práve na nežnejšie polovičky, ktoré odtiene ružovej zbožňujú. Samozrejme, nešlo by o skutočné zlato ale len o farbu, to však vôbec nevadí. Na našich renderoch, ktoré sme vyrobili už dávnejšie vyzerá takáto farba super. Navyše iPhonu 6S by podľa nášho názoru sekla. Práve preto si myslíme, a nie sme jediní, že by Apple malo takúto farbu skôr či neskôr predstaviť.

- Reklama -

Nemusí to byť možno ani počas tejto Keynote, môže to byť napríklad pri iPhone 7, ale podobný odtieň by mnohé vyriešil. Stavíme sa, že takmer každý mal problém s výberom farby pre svoj iPhone. Muži poväčšine volia klasickú „čiernu,“ aj keď dnes skôr sivú farbu a ženy buď bielu alebo zlatú (samozrejme, často to býva aj naopak). Rúžová varianta by bola vhodná alternatíva pre tie dámy, ktoré sa jednoducho nevedia rozhodnúť. Zlatá varianta by tu bola naopak pre pánov, ktorý nechcú ani bielu ale ani čiernu. Bol by to jednoducho taký „kompromis.“ Navyše, ružová farba by mohla privolať viacero zákazníčok, ktoré by chceli dobrý smartfón v takejto farbe ale konkurencia ho neponúka. Čo si myslíš o ružovom iPhone? Páčil by sa ti?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.