Aj keď je Chris Evans jedným z hercov, ktorý sa už predstavil na platforme Apple TV+, podľa jeho vlastných slov nie je veľkým fanúšikom iPhonu 12, ktorý spoločnosť Apple predstavila ešte v roku 2020. Aj keď ide po technologickej stránke o vynikajúce zariadenie, známy herec by sa oveľa radšej vrátil ku svojmu staršiemu iPhonu 6S z roku 2015, ktorý sa mu náhodou podarilo stratiť.

Kapitán Amerika spoločnosti Apple vyčíta napríklad to, že iPhone už nemá ergonomický zaoblený dizajn ale spolieha sa na oveľa ostrejšie ploché hrany po obvode zariadenia. Zároveň mu chýba aj tlačidlo Home Button so systémom Touch ID, ktoré nahradili gestá a Face ID. Tiež sa mu nepáči celková váha modernejšieho smartfónu, ktorý je podľa jeho slov výrazne ťažší než jeho pôvodné „šesť-esko“.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Najväčší problém podľa Chrisa Evansa spočíva v tom, že na to, aby udržal svoj iPhone 12 vo vzduchu musí neustále používať malíček. No a hoci by tu bola alternatíva v podobe nákupu iPhonu SE, tú Evans odmieta: „Chcem niečo z minulosti, čo bude fungovať, kým to už nebude fungovať“. Herec týmto vyjadrením opäť narážal na svoj pôvodný iPhone 6S, ktorý v roku 2022 oficiálne stratil podporu pre iOS 16

Chris Evans si zahral v seriáli „Defending Jacob“ na streamovacej službe Apple TV+. Spoločnosť Apple však už medzičasom údajne zaplatila 100 miliónov dolárov za jeho ďalší projekt „Project Artemis“, ktorý sa v budúcnosti dostane na platformu spolu so Scarlett Johanssonovou. Máme sa teda na čo tešiť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -