Na svete sú mnohí ľudia, ktorí sa snažia zarobiť si nejaké tie peniaze podradným spôsobom, ktorý nie je legálny a často ich to dostáva do vážnych problémov. Pekným príkladom je aj tento Číňan, ktorý na seba nalepil 94 iPhonov a pokúsil sa ich prepašovať z Honkongu priamo do Číny, kde sa tieto zariadenia predávajú podstatne drahšie!

Prichytili ho!

Tento chlapík je naozaj zaujímavý pašerák! Na to aby prepašoval takmer 100 iPhonov 6 a podľa fotografií aj starších modelov 5/5S z Honkongu do Číny využil svoje telo, na ktoré si nalepil takmer 12 kíl záťaže, pozostávajúcej zo smartfónov v celkovej hodnote 50 000$. Mal však naozajstnú smolu, keďže množstvo záťaže podstatne zhoršilo jeho motoriku, na základe čoho sa pohyboval, ako by trpel svalovými problémami. Práve preto ho colníci zadržali, keďže sa obávali o jeho zdravie, no potom ako zistili, kde je skutočný problém zostali naozaj prekvapení. To čo chlapík ukrýval pod svojim oblečením ešte nikdy nevideli. Ako by ste zareagovali vy, keby ste chytili podobného pašeráka? 🙂

- Reklama -
Pašerák s takmer 100 pašovanými iPhonmi na svojom tele! - svetapple.sk
Pašerák s takmer 100 pašovanými iPhonmi na svojom tele! – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.