Apple predstavilo skvelú technológiu Touch ID ešte v roku 2013 v iPhone 5S. Práve vtedy nám ukázala úplne nové možnosti, ako odomykať iPhone. Túto na prvý pohľad možno aj hlúposť si obľúbili milióny používateľov po celom svete a to stálo aj za tým, že začala mať funkcia nedostatky. Prvým problémom bola reakcia na mastné prsty. Tú Apple vyriešilo minulý rok, odkedy Touch ID funguje omnoho lepšie aj pri horšom povrchu. Druhý problém bola rýchlosť. Tá bola vyriešená zase tento rok!

2X rýchlejšie Touch ID

Reakcia Touch ID bola častokrát pomalá. Áno, iPhone sa odomkol pomerne rýchlo, ale vždy mal človek pocit, že by to mohlo byť ešte lepšie. Presne to rieši úplne nový snímač, ktorý dokáže tvoj prst naskenovať až 2x rýchlejšie, ako to dokázal ten v iPhone 6. Pokiaľ ťa teda zaujíma rýchlosť odomykania cez Touch ID, pozri si nasledujúce kratučké video.

- Reklama -

 

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here