Xiaomi je spoločnosť, ktorá je dobre známa ako čínsky Apple, keďže všetky jej produkty majú nejakú charakteristickú črtu, ktorú prevzali práve z iPhonu, poprípade z iPadu. Každopádne, s týmto faktom sa tak nejako musíme zmieriť a zároveň sa musíme zmieriť s ďalšou vecou, ktorá sa týka spoločnosti Xiaomi. Keby nebolo dizajnu Apple, pravdepodobne by ani zďaleka nebol tam kde je. Dnes si v spoločnosti robia z dizajnu iPhonu doslova srandu!

Ako spraviť z Apple Xiaomi? Zoberte panvicu!

Zdá sa, že vo vedení spoločnosti Xiaomi si dali vážne záležať na tom, aby sa pomocou jednej reklamy naozaj zviditeľnili vo svete a práve preto sa rozhodli, že pôjdu proti Apple. Vlastne nie tak celkom proti samotnej spoločnosti ale skôr proti jej vystupujúcej šošovke fotoaparátu, ktorá sa nachádza na zadnej strane iPhonu 6. Práve tá bola terčom kritiky, no stihli sme si na ňu už celkom zvyknúť. Samotný CEO čínskeho giganta sa rozhodol, že nám ukáže jednoduchú cestu, ako spraviť z iPhonu 6, Xiaomi Mi Note. Návod je pomerne jednoduchý. Zoberte do ruky panvicu. a trikrát po sebe silno buchnite po fotoaparáte na iPhone 6. Potom zariadenie zoberte do ruky a zistíte, že vlastne držíte Xiaomi Mi Note. Čo poviete? Áno je to proti Apple ale ide o zaručene kreatívny spôsob, ako sa zviditeľniť vo svete!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.