Slovenskí telekomunikační operátori sa neustále predbiehajú v tom, kto ponúkne svojim zákazníkom lepšie služby a ceny. Jeden z nich, spoločnosť Telekom, teraz podľa portálu Živé zapojila do testu niekoľko tisíc slovenských zákazníkov, ktorým ponúkla nové výhodné balíčky Mixi. Dáta aj neobmedzené volania môžete získať za výhodnú cenu na predĺžené obdobie.

Telekom doposiaľ ponúkal balíky Mixi so štandardnou sedemdňovou platnosťou. Po novom sa však pokúša zistiť, či by bol záujem aj o balíky s predĺženou, až 30 dňovou platnosťou. Nová možnosť sa v tejto chvíli nezobrazuje všetkým klientom, no pokiaľ bude testovanie úspešné a operátor sa nové balíky rozhodne sprístupniť plošne, ľudia z toho budú čerpať samé výhody. Okrem iného, obnovovať ich budú musieť iba raz a nie štyrikrát mesačne.

No a čo nové balíky Mixi s 30 dňovou platnosťou ponúkajú? Málo toho nie je. Aby ste v tom mali lepší prehľad, pozrite si zoznam spolu s cenami nižšie.

  • Nekonečné volania do všetkých mobilných a pevných sietí = 8 €
  • 2 GB Dát = 4 €
  • 5 GB Dát = 8 €
  • 10 GB Dát = 10 €
  • 25 GB Dát = 15 €
  • Neobmedzené dáta (0,256 Mbit/s) = 4 €

Ak sa pýtate, na čo je dobrý internet s rýchlosťou 0,256 Mbit/s, odpoveď je úplne jednoduchá. Aj keď si cezeň určite neužijete videá vo vysokom rozlíšení, bez problémov vám postačí na textovú komunikáciu v rôznych aplikáciách a na sociálnych sieťach. Rovnako s ním skontrolujete e-maily, počasie a ďalšie základné informácie.

Živé tiež zdôrazňuje, že zákazníci sa môžu tešiť aj na zachovanie pôvodného Mixi balíčka v rámci aplikácie. Ak sa vám doteraz napríklad zvýšila dátová spotreba, Telekom vám ponúkol už iba vyšší balíček s väčším množstvom GB, ktorý bol pochopiteľne drahší. Po novom by to tak byť už nemuselo.

Ako hodnotíte tie novinky a služby vy? Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Apple značne vylepší Siri. Používanie má byť prirodzenejšie.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here