Hoci to na začiatku vyzeralo tak, že zavádzanie 5G siete bude na Slovensku šialene zdĺhavé, teraz to vyzerá tak, že sa tunajší operátori predbiehajú v tom, kto ju sprístupní čo najväčšiemu množstvu obyvateľov ako prvý.

Rýchlejší internet je síce pre ľudí so staršími smartfónmi nepodstatný, no ak vlastníte aspoň iPhone 12, ktorý sa dá kúpiť za super cenu alebo novší, prípadne iný smartfón s Androidom, ktorý podporuje 5G pripojenie, technológiu už dokážete využiť vo viacerých slovenských mestách a obciach. Ich počet sa teraz navyše rozšíril.

Telekom rozširuje svoju 5G sieť na Slovensku 

Logo Telekom
Telekom

Ako informuje portál Živé, spoločnosť Telekom aktuálne rozšírila svoju 5G sieť, pričom v súčasnosti je ju možné chytiť až v 27 mestách a 67 obciach naprieč celým Slovenskom.

Z posledných pokrytí môžeme spomenúť Liptovský Mikuláš, Kysucké Nové Mesto, Spiškú Belú, Martin či Zvolen.

Rozšírenie rýchleho internetu piatej generácie nastalo aj v obciach Adamovské Kochanovce, Chocholná-Velčice, Ivanovce, Kostolná-Záriečie a Melčice-Lieskové.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Zamestnanci TikToku sledovali novinárku. Chceli zistiť, s kým sa rozprávala
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here