Tento rok by mala spoločnosť Apple uviesť na trh ďalší produkt, ktorý zatiaľ nebol predstavený. Malo by ísť o iPad Pro, ktorého uhlopriečka by sa mala nachádzať v rozmedzí 12″ až 12,9″. Vďaka chlapcom z YouTube kanálu Unbox Therapy môžme po novom vidieť to, aký veľký bude v skutočnosti tento tablet. Oproti iPad Air 2 tu dokonca hovoríme o enormných rozmeroch. Veď koniec koncov, posúďte sami!

Veľkosť

Pokiaľ patríte aj vy medzi tých, ktorý sa už nevedia dočkať nového tabletu od spoločnosti Apple, prinášame vám niekoľko cenných záberov, ktoré možno oceníte v prípade, že si stále neviete predstaviť to, aký bude tablet veľký. Chlapci z Unbox Therapy sa totiž dostali k dvom krytom pre toto zariadenie, ktoré ukazujú jeho skutočnú veľkosť a tá je naozaj ohromná. Dokonca sme si na priloženej fotografií pomýlili iPad Air 2 s iPadom mini, čo znamená, že iPad Pro bude naozaj obrovským tabletom.

Nad veľkosťou displeja sa stále špekuluje a odhady sú medzi 12″ a 12,9″. Chlapcom z menovaného kanála to však vychádza na 12,5″, takže zatiaľ nie je jasné, ktorá z týchto hodnôt bude tou, ktorú nakoniec použije aj spoločnosť Apple. Pozrite sa teraz s nami na to, ako vyzerá obal ipadu Pro v porovnaní s menším iPadom Air druhej generácie. Tá veľkosť je naozaj ohromná!

Prečítajte si tiež  iPad Pro 2021 bude drahší než predchodca. Koľko si zaň priplatíme?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.