Zatiaľ sa nový iPad, ktorý ponúka takmer 13″ obrazovku nezačal predávať nikde na svete. Apple uvidelo, že prvé predaje uvidíme niekedy v novembri tohto roka a ako povedalo, tak sa aj stalo. Najväčší z rodiny iPadov by mal prísť spolu s iOS 9.1, ktorý je vyvíjaný práve na tomto zariadení už o mesiac. Dostať by sa mal hneď v prvej vlne do Česka. Je ale možné, že ho uvidíme aj u nás!

iPad Pro v Česku

Spoločnosť Apple dnes na svojom webe oznámiloa, že nový iPad Pro uvidíme v Českej republike už niekedy v novembri 2015. Táto správa určite veľmi potešila všetkých fanúšikov v ČR a pravdupovediac, vytvorila v našich očiach nádeje, že by sme sa zariadenia mohli dočkať aj u nás. Zo začiatku to bude síce len vo veľmi obmedzenom množstve, ale je dosť možné, že ak sa tablet dostane hneď do Česka, niekoľko kusov príde aj na Slovensko.

- Reklama -

Nevychádzame síce zo žiadnych oficiálnych informácií, no myslíme si, že Apple bude distribuovať svoj najnovší tablet rovnako tak, ako distribuoval predošlé generácie iPadu. Pokiaľ by sa tak stalo, mohli by sme sa tešiť na to, že niekedy začiatkom novembra uvidíme iPad Pro aj u nás. To ale samozrejme nemôžeme povedať na 100% a preto bude lepšie, keď sa nebudeme spoliehať len na informácie ale aj na fakty!

Snímka obrazovky 2015-09-09 o 21.28.43

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here