Podľa posledných správ bolo okamžite jasné, že nové Phony 6 Plus majú väčšiu popularitu, ako menšie iPhony 6. Stále sú však nedostatkovým tovarom. Apple sa vraj preto rozhodlo, že presunie časť výroby väčších iPhonov na linky, na ktorých sa doteraz vyrábali menšie 4,7″ palcové verzie. Dôvod je jednoduchý, záujem rastie!

iPhone 6 Plus = nedostatkový tovar

Prednedávnom mali neprajníci spoločnosti záujem znížiť Applu predajné čísla ich najnovšiemu produktu iPhonu 6 Plus, pomocou niekoľkých ohnutých tiel zariadenia. Vyvinula sa z toho obrovská kauza, ktorá bola napokon ukončená tým, že každý smartfón sa pod vysokým tlakom ohne. My s týmto tvrdením súhlasíme a pridávame sa k názoru, že nové iPhony sú naozaj dokonalými prístrojmi. O tom svedčí aj stále rastúci záujem o ne a najmä o verziu Plus s 5,5″ displejom. Z tej sa pomaly ale isto stáva nedostatkový tovar, keďže ich Apple vyrobí za deň 3x menej ako menších 4,7″ verzií. Preto sa rozhodli túto situáciu riešiť jednoduchou „fintou“. Výrobu iPhonu 6 Plus presunú na časť výroby iPhonu 6 tak, aby ich bola továreň schopná produkovať konečne dostatočné množstvo. 4,7″ verzií majú totiž na skladoch dosť, no akonáhle príde 5,5″, okamžite aj odíde. Na konečných výrobných číslach by sa to teda malo odzrkadliť v 3-4 miliónoch kusoch, odobratých z iPhonu 6 v prospech iPhonu 6 Plus. Uvidíme teda či táto „finta“ zafunguje a iPhone 6 Plus sa bude dať kúpiť normálne, ako iPhone 6!

iphone-6-image-6
iPhone 6 Plus je naozaj skvelým produktom – svetapple.sk

Prečítajte si tiež  5,5" iPhone 6 ponúkne optickú stabilizáciu obrazu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.