Dlho očakávaná aktualizácia iOS 9.3 bola minulý týždeň dostupná pre verejnosť a už hneď pri inštalácii sa niektorí používatelia iPadov dostali do problémov, ktoré má vyriešiť ďalšia aktualizácia, pravdepodobne iOS 9.3.1. Čo sa však iPhonu týka, ešte skôr sme ti priniesli správu, že aj majitelia starších zariadení sa na iOS 9.3 môžu tešiť. Bohužiaľ, nie je to tak.

Apple, to čo si urobil s iOS 9.3?

V spomínanom článku sme ťa informovali, že aj keď síce staršie zariadenia, teda tie s 32 bitovým procesorom nemajú tak vysoký výkon, iOS 9.3 bude konečne aktualizácia s citeľným zrýchlením celého systému.

Keďže v redakcii používame beta verzie iOS, posledná siedma beta verzia iOS 9.3 bola skvelá nielen rýchlosťou, ale aj svižnosťou a hlavne takmer žiadnym mrznutím. iOS bol teda plynulý a tak sme čakali, že v Apple vo finálnej verzii iOS 9.3 ešte vychytajú muchy a systém bude ešte lepší. Bohužiaľ, po aktualizácii sa tak nestalo a boli sme naspäť tam, kde sme boli pri prvých beta verziách.

iOS nepochopiteľne nielen, že mrzne, ale aj seká, kedy pomôže len tvrdý reštart. Samozrejme, že to nemusia cítiť všetci používatelia iPhonov, ale na našom iPhone 5 to proste cítiť je a pravdupovediac to príjemné nie je.

Otázkou ostáva, kedy sa konečne dočkáme stabilnej finálnej verzie pre všetkých a nielen bety, ktorá bola omnoho lepšia. Dúfame, že ďalšia beta alebo aktualizácia všetky tieto problémy odstráni a iPhone budeme používať opäť, ako sa na ikonický smartfón od Apple patrí.

Gazelle-Certified-Reviews-iPhone-5-3

Prečítajte si tiež  Apple sa vracia v čase: iPhone 16 dostane prvok, ktorý bol použitý pred 3 rokmi
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here