Dnes vyjde iOS 14.3 a ďalšie

Pokiaľ máte akékoľvek problémy so svojim zariadením, zostaňte trpezliví. Spoločnosť Apple vydá iOS 14.3, iPadOS 14.3, tvOS 14.3, watchOS 7.2 a macOS Big Sur 11.1 už o niekoľko hodín. Hoci tieto informácie nepochádzajú z oficiálneho prehlásenia, technologický gigant ich už viac menej potvrdil.

Urobil to ešte minulý týždeň, keď predstavil AirPods Max (začiatok predaja 15.decembra) a oznámil dátum spustenia služby Apple Fitness+ (14.decembra).

V oboch prípadoch sa vyžaduje iOS 14.3 a teda update, ktorý ešte nie je dostupný. Spolu s ním Apple vydá aj ďalšie verzie pre ostatné zariadenia, ktoré majú taktiež svoje „muchy“.

No a ak sa pýtate, v akom čase vyjdú softvérové aktualizácie, odpoveď je jednoduchá. Podľa všetkého to bude o 19:00 hodine (na Slovensku), čo je pri Apple už viac menej tradícia.

Pokiaľ by sa technologický gigant omeškal, update ohlási do 2-3 hodín (najneskôr do 22:00). O všetkom vás budeme samozrejme informovať aj na našej stránke.

Pred inštaláciu odporúčame zálohovať dáta a pripraviť si niekoľko gigabajtov voľného miesta. Tesne po 19:00 môžu byť servery preťažené a tak bude sťahovanie dlhšie než obvykle. Pokiaľ sa nikam neponáhľate, pokojne s tým počkajte až do noci.

Prečítajte si tiež  iPhone v práčke? Pozrite sa na to, ktoré modely sú vodotesné.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJzdnet
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.