Tento rok sa udiala jedna veľmi významná vec. Apple bolo nútené pod tlakom konkurenčných spoločnosti predstaviť dve väčšie verzie svojho najpredávanejšieho zariadenia, iPhone. Toto zväčšenie malo dobrý vplyv na veľké množstvo fanúšikov, no našli sa aj taký, ktorý ostali radšej pri súčasných 4″. Presne pre týchto používateľov vraj Apple pripravuje nástupcu iPhonu 5S! 

Nástupca iPhonu 5S

Aj napriek tomu, že primárnym nástupcom iPhonu 5S bol iPhone 6, pravdepodobne sa dočkáme ešte jedného zariadenia. Aspoň tak to tvrdia Čínske zdroje, podľa ktorých chce Apple uviesť telefón, ktorý bude mať rozlíšenie 1136×640 a teda 4″ čím by mohlo ísť o ďalšieho nástupcu iPhonu 5S. Toto zariadenie by malo podľa všetkého ponúknuť o niečo vylepšený procesor, fotoaparát a množstvo ďalšieho. Zdroj síce neuvádza žiadne informácie, ktoré by sa priamo týkali dizajnu zariadenia, no predpokladá sa, že nebude vyrobený z plastu, tak ako iPhone 5C.

- Reklama -
iphone-5s-camera-flash
Menší iPhone by mal nahradiť iPhone 5S! – svetapple.sk

Kedy

Podľa Čínskych zdrojov na tomto smartfóne už Apple pracuje a do obehu by sa mal dostať už v druhej polovici roku 2015 a teda nie v čase, kedy by Apple predstavoval iPhone 6S/6S Plus. 4″ iPhone by mal pokryť dieru na trhu, ktorými sú majitelia iPhonov 5S, ktorý im kvôli svojim doslova ideálnym rozmerom plne vyhovuje.

Čo poviete,myslíte, že by malo Apple predstaviť 4″ iPhone, alebo vám uhlopriečka pri iPhone 6/6 Plus vyhovuje?

1991638_2013-apple-iphone-5s-iphone-5s-34
Ďalší 4″ iPhone by mohol byť predstavený už v druhej polovici budúceho roka! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.