Spoločnosť Apple by v roku 2016 mohla streamovať hudbu v Apple Music pre predplatiteľov a obsah iTunes vo vysokom rozlíšení. Mnohí by to určite privítali, pretože momentálne je kvalita hudby v Apple Music pri vyššej hlasitosti veľmi nízka.

Zmena k lepšiemu?

Podľa japonského webu Macotakara, by Apple mohol uviesť novinku v podobe lepšej kvality zvuku už budúci rok. Minulý rok Apple špecifikoval Lightning konektor napr. pre slúchadlá Philips, ktoré ponúkajú lepšiu kvalitu zvuku. Nateraz je zbytočné mať perfektné slúchadlá, ktoré nemajú perfektnú kvalitu hudby. Špekulácie hovoria aj o tom, že ďalšia generácia telefónov iPhone by mohla mať nový mini-jack alebo upravený Lightning konektor pre slúchadlá, ktoré by odstránili veľkosť priestoru klasického 3,5 jacku a uvoľnili tak viac miesta v tele iPhonu.

Použitie digitálneho signálu cez Lightning poskytne použiť kvalitu vyššiu ako je 24-bitov pri 3,5 konektore. Či sa Apple pre tento krok naozaj rozhodne uvidíme budúci rok, kedy budú predstavené nové iPhony. Tak či onak, pre bežného používateľa by to znamenalo ďalší nový konektor a ďalšie výdavky na príslušenstvo pre iPhone či iPad.

9:41 - titulná fotka - svetapple.sk

Zdroj: appleinsider.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here