Napriek tomu, že multimediálne aplikácie ako Apple Music a Apple TV sú vizitkou jablkovej spoločnosti, nájdeme ich aj na iných operačných systémoch. Výnimkou nie je ani Windows od Microsoftu.

Spoločnosť Apple sa postarala o aktualizovanie dvojice aplikácií pre používateľov systému Windows 11. Nové aktualizácie prinášajú dôležité opravy chýb a problémov s kompatibilitou.

Minulý rok spoločnosť Microsoft uviedla, že aplikácie Apple Music a Apple TV prídu do obchodu Microsoft Store ešte v roku 2023. Na inštaláciu tak stačí klasický virtuálny obchod, vďaka čomu dostala aplikácia iTunes na väčšine počítačoch posledné zbohom.

V januári sa v Microsoft Store objavili nové verzie oboch apiek, ako aj aplikácia Apple Devices na správu zariadení. Spoločnosť Apple však upozornila, že v prvotných verziách nemusia byť dostupné všetky funkcie, ktoré nájdeme na systéme macOS.

Apple Music pre systém Windows
Zdroj: MacRumors

Gigant z Cupertina v čase písania článku neposkytol žiadne poznámky k vydaniu najnovších aktualizácií. Komplexný zoznam zmien a vylepšení teda nie je dostupný. Podľa beta testov je však zrejmé, že updaty majú za úlohu hlavne riešenie chýb s kompatibilitou a rôznych otravných bugov.

Apple odporúča stiahnutie aktualizácií všetkým používateľom. Ak používate Apple Music či Pple TV na platforme Windows 11, určite si ich na svoje zariadenie nainštalujte.

Prečítajte si tiež  Čakáte na nový Mac? Apple onedlho predstaví tri nové modely

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -