Spoločnosť Apple nie je taká fantastická preto, lebo nám už po dobu ôsmych rokov predstavuje prakticky rovnaký iPhone, pri ktorom sa menia len technológie a dizajn zadnej strany. Predná strana vyzerá už skoro 10 rokov takmer rovnako, a pravdepodobne tak aj pekne dlho ešte vyzerať bude. Apple do jej skla pridal technológiu 3D Touch a na to, aby ju dokonalo spropagoval, vybavil svoje Apple Store špeciálnymi stolmi.

Nové stoly

Nové stoly v Apple Store pozostávajú z obrovských LCD panelov, ktoré sú taktiež schopné reagovať na dotyk. Akonáhle sa ich niečo dotkne, okamžite sa v nich “rozvíri” voda. Apple to vyšpekulovalo naozaj do detailov a na tieto stoly položilo nové iPhony. Používateľ potom príde, dotkne sa iPhonu a akonáhle vynaloží o čosi vyšší tlak ako je možno bežné, stôl pod ním, alebo lepšie povedané, LCD panel pod ním zobrazí jednoduchý efekt. V iPhonoch je dopredu predinštalovaná plávajúca rybička a tá by sa mala podľa našich informácií zdržiavať presne tam, kde sa objaví dotyk. Fantastické a pritom jednoduché, čo povieš?

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here