„Hometown“

Spoločnosť Apple dnes zverejnila nové video s názvom „Hometown“, ktoré bolo natočené na počesť „Black History Month“ (koná sa od 1.2 do 1.3). Všetky zábery boli zachytené na najnovší iPhone 12 Pro Max.

Technologický gigant sa pri tvorbe zameral na mestá, z ktorých pochádzajú černošský talentovaní fotografi Lawrenc Agyei, Gabriella Angotti-Jones a Julien James. V pozadí môžete počuť zaujímavé príbehy, ktorými si tieto osoby prešli vo svojom živote.

Za réžiou videa stojí Philip Youmans a lokality sú v tomto prípade Chicago (Illinois), Los Angeles (Kalifornia), Charlotte (Severná Karolína) a Washington (DC).

V konetxte s novým videom sa hodí uviesť, že spoločnosť Apple ohlásila iniciatívu „Hometown“ ešte začiatkom februára, pričom poverila viac ako 30 černošských fotografov, aby zachytili a zdieľali svoje rodné mestá so svetom.

Projekt „Shot on iPhone“ je dlhotrvajúca foto-video kampaň od Apple, ktorá sa zameriava na možnosti svojich smartfónov v reálnych podmienkach. Výsledky sú potom zdieľané buď na webe, youtube alebo iných kanáloch. Čo si o poslednom videu myslíte vy?

Prečítajte si tiež  Apple zamestnal ďalšieho odborníka na automobily. Pochádza z Chrysleru.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.