Spoločnosť Apple počas tohtoročnej septembrovej Keynote predstavila aj produkt, kvôli ktorému by sa pravdepodobne jeden zo zakladateľov spoločnosti a zároveň obrovský vizionár Steve Jobs obracal v hrobe. Predstavila Apple Pencil, čo vlastne nie je nič iné ako stylus. Pozor, nie však taký obyčajný stylus ale naozaj vydarený stylus. Jeho porovnanie s konkurenciou ťa o tom presvedčí!

Oveľa rýchlejší stylus

Apple je na trhu suveréna jednička, a tak si jednoducho nemôže dovoliť predstaviť niečo, čo ľudia nebudú milovať. Nemôže predstaviť obyčajný B-čkový produkt, ktorý si môže uživateľ dokúpiť ako doplnok. Musí predstaviť taký produkt, ktorý bude používateľ doslova chcieť pri svojom obrovskom iPade a to sa mu tentokrát aj skutočne podarilo. Pravda, 99$ nie je úplne málo za takú hlúposť ako dotykové pero, no pokiaľ za svoje peniaze dostaneš prakticky to najlepšie na trhu, je dosť rozumné nad jeho kúpou minimálne porozmýšľať.

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.