Spoločnosť Apple počas tohtoročnej septembrovej Keynote predstavila aj produkt, kvôli ktorému by sa pravdepodobne jeden zo zakladateľov spoločnosti a zároveň obrovský vizionár Steve Jobs obracal v hrobe. Predstavila Apple Pencil, čo vlastne nie je nič iné ako stylus. Pozor, nie však taký obyčajný stylus ale naozaj vydarený stylus. Jeho porovnanie s konkurenciou ťa o tom presvedčí!

Oveľa rýchlejší stylus

Apple je na trhu suveréna jednička, a tak si jednoducho nemôže dovoliť predstaviť niečo, čo ľudia nebudú milovať. Nemôže predstaviť obyčajný B-čkový produkt, ktorý si môže uživateľ dokúpiť ako doplnok. Musí predstaviť taký produkt, ktorý bude používateľ doslova chcieť pri svojom obrovskom iPade a to sa mu tentokrát aj skutočne podarilo. Pravda, 99$ nie je úplne málo za takú hlúposť ako dotykové pero, no pokiaľ za svoje peniaze dostaneš prakticky to najlepšie na trhu, je dosť rozumné nad jeho kúpou minimálne porozmýšľať.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here