Apple plánovalo iPhone X vo farbe Jet Black

Možno si ešte pamätáte na prevedenie Jet Black z iPhonu 7/7 Plus, ktoré bolo na jednej strane veľmi elegantné a atraktívne a na strane druhej mimoriadne náchylné na odtlačky prstov či škrabance. Zákazníkom sa takýto dizajn páčil a o lesklé modely bol veľký záujem.

Unikátna farba iPhonu bola jedinečná tým, že pôsobila oveľa tmavšie v porovnaní s vtedajšími matnými odtieňmi „Black“ alebo „Space Gray“. No a aj keď nikdy nedostala nástupcu, dnes sa objavili dôkazy, že Apple špekulovalo s Jet Black pri iPhone X.

Leaker Mr.White vo svojom tweete ukázal šasi prototypu z tohto modelu, ktorého povrch je pokrytý netradičnou čiernou farbou. Aj keď by sa mohlo na prvý pohľad zdať, že efekt je veľmi podobný ako štandardná čierna zaliata sklom (ktorá sa dostala do výroby), v skutočnosti je Jet Black už na prvý pohľad výrazne tmavšia.

Logo spoločnosti Apple uvidíte v podstate len na poslednom zábere v galérii, nakoľko to sýta čierna na priamom svetle pri zvyšných fotkách nedovoľuje. Zobrazené šasi má v spodnej časti nápis iPhone, no chýbajú mu certifikačné značky.

Aj keď dnes nie je jasné, či sa Apple ku podobnej farbe v budúcnosti vráti, určite s nami budete súhlasiť keď napíšeme, že Jet Black bola jedna z najkrajších možností, v akých ste si mohli iPhone vybrať.

Napíšte nám do komentára, čo si o tom myslíte vy a či by sa leskla čierna hodila aj iPhonu X v roku 2017. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro 1 dostanú funkciu z AirPods Pro 2. Apple ju pridá do iOS 16.1
Môže ťa zaujímať
- Reklama -