Ak sa spoločnosti Apple v niečom v poslednom čase nedarí, tak sú to určite veľké aktualizácie operačných systémov. Zatiaľ čo gigant z Cupertina jednu vec opraví, spôsobí pri tom tri ďalšie chyby, na ktoré postupne vydáva rýchle záplaty.

Apple dnes vydal iOS 17.2.1 a hoci ide len o „nenápadnú“ aktualizáciu, nainštalovať by si ju mal podľa výrobcu iPhonov úplne každý. Nakoľko je tento update len relatívne malý, v žiadnom prípade sa používatelia nemajú tešiť na nové funkcie a vylepšenia. Apple bol aj v opise veľmi stručný a uviedol len, že iOS 17.2.1 „prináša dôležité opravy chýb„.

Firma tiež pri tejto príležitosti zverejnila internetovú stránku https://support.apple.com/kb/HT201222, na ktorej sa majitelia iPhonov môžu dočítať viac.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

My iba doplníme, že nakoľko tu Apple nič nekonkretizuje, je veľmi pravdepodobné, že v rámci iOS 17.2.1 opravil niektoré menšie chyby a rovnako sa zameral na problémy so zabezpečením.

Ešte predtým, než sa rozhodnete aktualizovať, svoje zariadenie si preventívne zálohujte, aby ste predišli akýmkoľvek problémom. Taktiež si na ňom urobte dostatok voľného miesta (vždy odporúčame aspoň 10 GB), aby sa softvér nainštaloval rýchlo a hladko.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto je 7 vecí, ktoré prinesie iPhone 16 v roku 2024
Môže ťa zaujímať
- Reklama -