Mobilný operačný systém iOS 13.2 vyšiel len minulý týždeň. Dnes dostáva aktualizáciu, ktorá opravuje chybu, ktorú so sebou priniesol. Apple práve vydalo aktualizáciu iOS 13.2.2. Pozrite sam na čo je update primárne určený.

Apple práve vydalo aktualizáciu iOS 13.2.2.

Ako to už býva, Apple jednu vec opraví, no na základe toho zase niečo iné pokazí. Môžeme o tom hovoriť aj pri iOS 13.2. Myslíme si, že v porovnaní s čistým iOS 13 to už je absolútne dokonalá verzia ale predsa len to nie je ono. Stále sa tu ešte objavujú nedostatky, ktoré by mali byť skôr výsadou beta verzii a nie systémov určených pre verejnosť. Tak či onak, Apple sa zas snaží na druhú stranu rýchlo reagovať a všetky chyby rýchlo odstraňovať. V novej aktualizácii sa tak ako vždy zameralo na rýchlosť ale aj na stabilitu zariadenia.

Opravuje pri tom jednu z najzásadnejších chýb, ktoré sa týkali práve iOS 13.2. Tá mohla nechcene ukončovať aplikácie bežiace na pozadí, čo používateľom dosť liezlo na nervy. Potom, čo Apple vydalo prvú beta verziu systému iOS 13.3 sme pre vás pripravili článok o tom, že tento systém rieši problémy s multitaskingom. Nezabudli sme spomenúť ale aj to, že toto by malo Apple vyriešiť v nejakej rýchlej aktualizácii a to sa teraz stalo. Podrobný rozpis opráv a noviniek nájdete v texte nižšie, ktorý pochádza od jablkovej spoločnosti. Ak ešte update nemáte, neváhajte. Možno vás ušetrí o zbytočné nervy, ktoré vznikajú pri

iOS 13.2.2 obsahuje tieto opravy chýb a vylepšenia pre iPhone:

  • Opravuje problém, ktorý mohol spôsobovať neočakávané ukončenie apiek bežiacich na pozadí.
  • Rieši problém, ktorý mohol viesť k dočasnej strate mobilného pripojenia na iPhone po skončení hovoru.
  • Rieši problém, pri ktorom mohli byť mobilné dáta dočasne nedostupné.
  • Opravuje problém, pri ktorom odpovede na emailové správy šifrované medzi Exchange účtami pomocou S/MIME neboli čitateľné.
  • Rieši problém, pri ktorom sa počas používania služby jednorazového prihlásenia do Kerberosu v Safari mohla zobraziť výzva na autentifikáciu.
  • Rieši problém s možným prerušením nabíjania príslušenstva YubiKey napájaného cez Lightning konektor.
Prečítajte si tiež  Nádherný koncept iPhonu 7 bez 3,5 mm Jack konektora!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.