Spoločnosť Apple dnes verejným beta testerom sprístupnila druhé beta verzie pripravovaných aktualizácií iOS 15.3 a iPadOS 15.3. Nový softvér tak prichádza len týždeň po predchádzajúcej verzii, ktorá bola určená pre vývojárov.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo aktualizáciu iOS 15.2.1 a iPadOS 15.2.1

Obe verzie nových systémov sú dostupné pre všetkých užívateľov, ktorí sú zapojení do Apple Beta Software Programu. Ak si chcete betu stiahnuť aj vy, prihláste sa na oficiálnej stránke Apple a zvoľte príslušný profil pre systémovú aktualizáciu.

Pripravované aktualizácie sa budú s najväčšou pravdepodobnosťou opäť zameriavať iba na bezpečnosť a opravy chýb, podobne ako v prípade aktuálnej verzie iOS 15.2.1. V prvých dvoch vývojárskych betách sa totiž nenachádzala žiadna novinka, ktorá by sa postarala o výraznejšie zmeny systému.

iOS 15 novinky WWDC 2021

Zvláštne však je, že napriek predstaveniu niekoľkých nových funkcií ešte počas WWDC 2021, sa mnohé z nich vôbec nedostali do obehu. Za zmienku stojí napríklad vkladanie dokladov do aplikácie Wallet, alebo Universal Control v iPadOS a macOS Monterey. Príchod nových možností sa niekoľkokrát odkladal, pričom podľa posledných informácií by sme ich mali očakávať na jar.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.