Apple len včera predstavilo svoje najnovšie tablety, na ktorých posledný rok pracovalo a už dnes si ich môžte predobjednať. Zdá sa teda, že na predaj iPadu sa pripravili v Coupertine o niečo lepšie, ako na predaj nových iPhonov, ktoré sú stále, takmer mesiac po začatí predaja nedostatkovým tovarom!

Predobjednávajte už dnes, deň po konferencii!

V tomto prípade ide o naozaj vydarenú akciu pretože hneď od predstavenia začali milióny používateľov iPadov Air doslova slintať nad novým zariadením s tým, že očakávali jeho príchod na trh tak o týždeň či dva neskôr. Dnes už vieme, že to tak nie je a pokiaľ žijete niekde v zahraničí (najbližšie v ČR), môžte si nové iPady predobjednať na oficiálnych stránkach Apple. Predobjednávať je možné všetky farebné kombinácie a taktiež kapacity, takže konfigurácií je naozaj dosť! Apple sľubuje, že po predobjednávke vám nový iPad príde priamo domov o 2-4 pracovných dni!

201845-1280
V Česku by mali byť nové iPady dostupné už do 4 pracovných dní! 🙂

Kedy bude u nás?

Aj napriek tomu, že už sú celosvetovo spustené predobjednávky, Slovensko patrí medzi krajiny, kde nemáme žiaden Apple Store. Preto budeme mať nové iPady o niečo neskôr, ako bratia Česi. My v redakcií predpokladáme, že sa nové iPady dostanú na Slovensko tak do dvoch týždňov. Ide však len o úvahu, vychádzajúcu z posledných informácií, a tak to môže trvať menej či viac. Každopádne si myslíme, že pre Apple môže aj samotné Slovensko predstavovať minimálne taký trh ako Česko a tak by nás mohli  konečne zaradiť do rovnakej kategórie 🙂

183751-ipadair2pressimage
Nové iPady sú po vzore iPadu dostupné v troch nových farebných variantoch! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.