Od predstavenia súčasnej generácie najmenšieho tabletu od Apple prešiel už takmer rok a pol. Spoločnosť Apple preto do svojho online obchodu s renovovanými a repasovanými zariadeniami pridala modely iPad mini 6 a po prvýkrát ich ponúka za zvýhodnenú cenu.

iPad mini 6 pôvodne vyšiel v septembri 2021 a na rozdiel od svojich predchodcov je vybavený displejom od okraja k okraju, ktorým pripomína súčasnú generáciu iPadu Air s tlačidlom napájania Touch ID. Meria 7,9″ a okrem základného iPadu je jediným figurantom v ponuke, ktorý zatiaľ nedostal čip Apple Silicon.

iPad mini 6 vo farbe Starlight v ruke používateľa
Zdroj: SvetApple

Repasované produkty od spoločnosti Apple sú takmer identické s novými produktmi a podliehajú procesu renovácie, ktorý zahŕňa testovanie plnej funkčnosti. Pokiaľ by ste si ich ale chceli kúpiť na Slovensku, budete mať problém. Výrobca ich sem žiaľ oficiálne nedováža.

Dobrou správou ale je, že si iPad mini 6. generácie môžete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už od cca 575 € aj v našej krajine. Štandardne sa predáva od 649 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Tak čo, idete do toho?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -