Apple poznáme ako firmu, ktorá síce predstavuje tie najlepšie produkty na svete ale problém býva často v tom, že kým sa dostanú do krajín ako je napríklad Slovensko či Česko, musíme si počkať pomerne dlhú dobu. Teda, museli sme, tento rok sa totiž podarilo predobjednávky vybaviť naozaj fantasticky a Apple distribuovalo nové iPhony do celého sveta omnoho rýchlejšie!

Prvá vlna

Apple tento rok ukázalo, že nové iPhony sa podarilo vyrábať v omnoho väčšom množstve ako tie predošlé. Pravdepodobne tomu zodpovedá aj fakt, že Apple nemuselo príliš veľa funkcií do svojich zariadení pridávať, a tak mohlo začať s výrobou skôr, vďaka čomu sa zariadenia dostali už v prvej vlne aj na tak malé trhy, akými je napríklad Česká alebo Slovenská republika. Povedzme si popravde, Apple by mali zaujímať iné krajiny a nie dva maličké štáty uprostred Európy, ale ako sa ukazuje, dodať množstvo iPhonov aj sem už 2 týždne po oficiálnom začatí predaja nebol žiaden problém!

Dúfame, že Apple takto skvelo zvládne aj predobjednávky budúcich iPhonov. Tento rok to bolo naozaj príkladné a my skutočne ďakujeme spoločnosti s nakúsnutým jablkom v logu za to, že sme nemuseli na telefóny čakať ďalšie tri týždne tak ako minulý rok! Dúfajme, že sa logistika podarí aj na budúci rok a iPhone sa do nášho malebného Slovenska dostane rovnako skoro ako súčasná generácia!

iPhone 6S Plus - svetapple.sk
iPhone 6S Plus – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here