Pred pár dňami sme vás informovali o novinke v podobe jarnej kolekcie krytov na iPhone, kde sme ako dôkaz použili niekoľko snímok obrazovky z operačného systému iOS 14 a animácie pripojenia MagSafe.

Dnes tu máme ďalší únik týkajúci sa príslušenstva a tentokrát si môžete pozrieť pripravované produkty v plnej kráse. Hoci je na záberoch zachytená iba spodná časť obalov, snímky boli vytvorené na dobrom svetle. Vďaka tomu získate perfektný prehľad o tom, ako budú kryty vyzerať naživo.

Nová tmavo-fialová

Tak, ako sme už avizovali aj v našom nedávnom článku, spoločnosť Apple v rámci jarnej kolekcie 2020 uviedla do predaja puzdra s veľmi podobnými farebnými odtieňmi. Chýbala tu ale avizovaná tmavo-fialová farba, ktorá vyzerá podľa nášho názoru veľmi atraktívne.

Zatiaľ nie je celkom jasné, či sa nové puzdra budú vzťahovať len na iPhone 12 alebo sa ich dočkajú aj používatelia starších zariadení. Na uniknutej snímke sa však nachádzajú iba silikónové kryty s plochými hranami, takže na viac informácií musíme ešte počkať.

Pozrite si všetky odtiene a napíšte nám do komentára, či vás niektorý z nich zaujal. Pokiaľ sú informácie pravdivé, do predaja sa dostanú pravdepodobne už v polovici apríla.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 mini vs iPhone 13 mini v teste výdrže batérie. Aký je to rozdiel?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.