Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa pred pár hodinami objavili fotografie, ktoré ukazujú presné farby budúcich silikónových alebo kožených obalov pre iPhone 12 s podporou MagSafe. O únik sa postaral leaker „Uncle Pan“ (presnosť: nezistená) prostredníctvom Twitter účtu DuanRui (dlhodobo poskytuje hodnoverné dáta).

Pre technologického giganta je celkom bežné prispôsobovať ponuku príslušenstva k aktuálnemu ročnému obdobiu. Jarná kolekcia krytov na rok 2021 počíta s novou tmavo-fialovou, svetlo-zelenou, modrou a oranžovou farbou. Obrázky priložené k úniku zobrazujú snímky obrazovky animácie, ktorá sa objavuje po priložení MagSafe púzdra na displeji vášho zariadenia.

Pokiaľ sa pozrieme do nedávnej minulosti, spoločnosť Apple v rámci jarnej kolekcie 2020 uviedla do predaja puzdra s veľmi podobnými farebnými odtieňmi. Chýbala tu ale avizovaná tmavo-fialová farba, ktorá vyzerá podľa nášho názoru veľmi atraktívne.

Aj remienky Solo Loop

Aby toho nebolo málo, Apple chystá jarnú kolekciu aj pre remienky Solo Loop na Apple Watch. Konkrétne farby a prevedenia síce nepoznáme, no o týchto zisteniach nás informoval známy leaker Max Weinbach, ktorému dôverujeme, ešte minulý týždeň.

Spoločnosť Apple zvyčajne vydáva nové jarné doplnky koncom marca alebo na začiatku apríla. Pôvodne sa očakávalo, že firma zorganizuje prvý tohtoročný event práve v druhej polovici marca, no keďže sa tak nestalo, celá udalosť sa presunula o niekoľko týždňov neskôr. Práve po jej skončení by mohlo byť príslušenstvo dostupné.

Pozrite si všetky odtiene krytov v našej galérii vyššie a napíšte nám do komentára, či vás niektorý z nich oslovil alebo nie. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory!

Prečítajte si tiež  Prostredie Apple Watch v iPhone je už realita!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here