Apple vydal iOS 7.1.2

0

Operačný systém iOS 7 už má svojho nástupcu. Aj napriek tomu jablková spoločnosť nezaspala na vavrínoch a pre používateľov pripravil poslednú aktualizáciu 7.1.2!

iOS 7.1.2

Ak sme vás už pred nedávnom informovali, že Apple pripravuje poslednú aktualizáciu iOS 7, tak sa aj dnes stalo. Ako jedny z prvých vám totižto prinášame správu práve o iOS 7.1.2! Nájdeme v ňom napríklad opravu závažnejšej chyby šifrovania emailových príloh, ale aj opravu chýb prenosu dát pri príslušenstve výrobcov tretích strán. V aktualizácií nájdeme tiež vylepšenie prepojenia aplikácie iBeacon a opravu ďalších drobných chýb.

20140506110308993

Aktualizácia opravuje hlavne chybu šifrovania emailových príloh – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk