Spoločnosť Apple práve vydala úplne nový update, ktorý sa konečne dotkne väčšiny z vás. Tento raz totiž nejde o update iOS 9, ale o update súčasného iOS 8.4 a to s číslicou „1“ na konci. Novinka by mala zvýšiť bezpečnosť celého systému, opraviť niekoľko chýb týkajúcich sa Apple Music a zlepšiť stabilitu a výdrž batérie.

iOS 8.4.1

Nový update, ktorý prichádza asi 6 týždňov po tom poslednom, nesie označenie iOS 8.4.1. Táto novinka nič prevratné neprináša, ale je vylepšením predchádzajúcej verzie. Nič iné sme samozrejme ani nemohli čakať, keďže iOS 9 už klope na dvere a Apple nemá dôvod iOS 8 vylepšovať. Keď vezmeme do úvahy, že už za mesiac vyjde finálna verzia spomínanej „deviatky“, pravdepodobne ide o úplne posledný update súčasného systému. Podľa dostupných informácií úprava zvýšila najmä jeho bezpečnosť a drobných zmien a opráv sa dočkala aj aplikácia Apple Music. Celý systém je tiež stabilnejší a rýchlejší. Pokiaľ si ho chceš updatovať tak to urob buď klasicky cez Nastavenia alebo cez iTunes!

- Reklama -
iPhone odtiene sivej - svetapple.sk
iPhone odtiene sivej – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.