Apple vydalo 2 nové reklamy, ktoré prezentujú iPhone 6

0

Spoločnosť Apple vydáva jednu reklamu za druhou a kým sme včera písali o tom, že na svete sú nové videá v reklamnej kampani „Shot on iPhone 6“, dnes píšeme o úplne nových reklamách, ktoré ukazujú spokojnosť používateľov s jablkovým telefónom. Reklamy sú naozaj podarené a okrem samotného produktu v nich uvidíš aj množstvo zaujímavých aplikácií, ktoré sa na iPhone 6 objavujú!

Loved

Prvá reklama s názvom Loved poukazuje na to, že až 99% používateľov je so svojim iPhonom doslova spokojná a svoje zariadenie by za nič nevymenila. Títo používatelia vo veľkom tvrdia, že svoje iPhony milujú a my sa im ani nečudujeme. iPhone je totiž naozaj fantastický telefón, s ktorým dokážeš okrem telefonovania a surfovania na internete urobiť množstvo ďalších vecí.

Hardware & Software

Druhá reklama nesie názov Hardware & Software a snaží sa poukázať na to, čo spomíname veľmi často. Hardware & Software si v tomto zariadení vyrába Apple samo a

to sa podpisuje jednak na dokonalom dizajne a samozrejme aj na výbornej stabilite celkového softwaru. Práve to je jedna z vecí, prečo mnohí prešli s HW výkonnejšieho Androidu na HW menej výkonný iPhone a aj napriek veľkému rozdielu vo výkone sú s ním omnoho spokojnejší!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk