Spoločnosť Apple je preslávená tým, že do svojich pozvánok na udalosti skrýva aj drobné prekvapenia, ktoré sú určené pre všetkých skalných fanúšikov.

Ako iste viete, technologický gigant bude organizovať ďalšiu Keynote už 8. marca 2022 o 19:00 hodine nášho času. A pokiaľ sa na ňu chcete poriadne naladiť, určite si vyskúšajte nasledujúcu AR vychytávku.

- Reklama -

Všetko, čo preto musíte urobiť je, že si otvoríte oficiálnu internetovú stránku spoločnosti Apple na svojom iPhone alebo iPade a následne kliknete na farebné logo. To na vašom zariadenie automaticky aktivuje ARKit a vy si tak budete môcť vychutnať trojrozmernú grafiku v priestore, v ktorom sa momentálne nachádzate.

Upozorňujeme, že pokiaľ ste článok otvorili cez Facebook alebo iný prehliadač než Safari, easter-egg sa vám pravdepodobne nezobrazí. 

Grafika pozostáva tak ako vždy z farebného loga Apple a pokiaľ do nej „namierite“ fotoaparát, budete mať pocit, že sa pozeráte do hĺbky. Týmto spôsobom chce technologický gigant zrejme naznačiť, že pripravované zariadenia budú extrémne rýchle. Odkazuje na to koniec koncov aj samotný názov udalosti „Peek Performance“.

Čo očakávame od od Keynote my? 

Unsplash / Daniel Romero
/ Sanjeev Mohindra (úprava redakcie)

Pokiaľ stále neviete, čo si pre nás jablková spoločnosti prichystala, odpoveď je úplne jednoduchá. V prvom rade to bude určite iPhone SE 3. generácie a iPad Air 5. generácie.

Okrem toho však môžeme vidieť aj nový iMac 27″ alebo Mac mini. Nechajme sa prekvapiť. Dajte nám vedieť do komentára, na ktoré zariadenie sa najviac tešíte vy.

Všetky novinky ohľadom konferencie budeme samozrejme sledovať a akonáhle sa dozvieme niečo nové, dáme vám okamžite vedieť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.