Apple vydalo beta verziu iOS 10.3.2

0

Ako iste vieš, mobilný operačný systém od Applu, ktorý nazývame aj ako iOS prešiel za tých 10 rokov svojej existencie poriadnymi zmenami (aj keď je v princípe stále rovnaký). Je ale omnoho komplexnejší, ponúka viac možností pre samotného užívateľa, ako kedysi a môžeme povedať aj to, že je omnoho otvorenejší. Apple je ale aj o tom, že jeho zariadenia musia byť extrémne bezpečné. Presne preto musia prichádzať v krátkych intervaloch aj aktualizácie, ktoré pridávajú sem tam nové funkcie, no hlavne opravujú chyby z predošlých verzií!

iOS 10.3.2

V súčasnosti má verejnosť na svojich zariadeniach nainštalovanú verziu iOS 10.3.1. Táto verzia je trošíčku vylepšená verzia iOS 10.3, nakoľko sa v nej objavili bezpečnostné chyby a Apple ich pomerne promptne vyriešilo a do sveta vypustilo opravnú aktualizáciu.

Vývojári ale už skúšajú aj iOS 10.3.2, ktorá taktiež opravuje množstvo chýb a bugov. Do sveta sa táto beta dostáva zhruba dva týžne po príchode iOS 10.3.1 a každý vývojár si ju už v podstate môže aktualizovať. Ak ale čakáš zázraky, budeš sklamaný, je to vážne predovšetkým o oprave chýb a konci podpory 32 bitových aplikácií!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk