Apple vydalo iOS 10.2 Public Beta 2

0

Len deň po tom, čo spoločnosť Apple uvoľnila druhú betu iOS 10.2 pre developerov, dnes (8.11.2016) je dostupná druhá beta aj pre verejných testerov. Pripravovaná finálna aktualizácia iOS 10.2 by mala byť verejne dostupná ešte tento rok a nateraz priniesla pár pozitívnych zmien.

Apple vydalo iOS 10.2 Public Beta 2

Minulý týždeň, kedy Apple sprístupnilo prvú verejnú betu bolo jasné, že prinesie novinky a vylepšenia. iOS 10.2 Public Beta 1 priniesla nový efekt odoslania v iMessage, možnosti zachovania nastavení fotoaparátu alebo možnosť vypnutia funkcií po dlhom stlačení tlačidla Domov.

Dnešná druhá beta síce nie je veľká, no priniesla úplne novú aplikáciu pre Apple TV (len USA) a nové možnosti ovládania tiesňového volania (po piatich rýchlych stlačeniach tlačidla Uspať). Ak si zapojený do Apple Beta Software Programu aktuálnu aktualizáciu si môžeš inštalovať cez Nastavenia v časti Všeobecné a Aktualizácia softvéru.

ios 10.2

 

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.