Apple vydalo iOS 14.2.1

Zákazníci posielali do Apple množstvo sťažností, týkajúcich sa displeja pri iPhone 12 a iPhone 12 mini. Len včera sme vás informovali, že kompetentní už začali riešiť „zelenajúce sa“ zobrazovacie jednotky a postupne sa dostávajú ku chybe, súvisiacej s dotykom (12 mini). Neprešlo ani 24 hodín a riešenie je na svete.

Technologický gigant ponúka nový update iOS 14.2.1, ktorý je určený výhradne pre iPhone 12 a opravuje časť problémov. Na žiadne ďalšie modely ho nedostanete.

Vývojári sa sústredili na niekoľko „školáckych“ chýb, ktoré trápili používateľov. Aktualizácia rieši napríklad aj problémy s prichádzajúcimi a miznúcimi MMS správami, zlou kvalitou zvuku načúvacích zariadení a iné.

iOS 14.2.1 a jeho opravy:

  • Niektoré MMS správy nemuseli byť na iPhone 12 prijaté.
  • Načúvacie zariadenia (Made for iPhone) môžu mať po pripojení s iPhonom problémy s kvalitou zvuku.
  • Uzamknutá obrazovka na iPhone 12 mini nereaguje.

Celá aktualizácia je už dostupná pre všetkých používateľov nového iPhonu 12. Stačí zájsť do Nastavení, vybrať Všeobecné a pokračovať na Aktualizáciu softvéru. Nejedná sa o nič veľké, inštalačný súbor má len cca 200MB (v závislosti od zariadenia), takže ho stiahnete za pár sekúnd.

Na záver konštatujeme, že Apple é=kopravuje najhrubšie problémy, ktoré sa dotkli aj vás, našich čitateľov. Do komentára napíšte, ako to zatiaľ funguje. Vyriešila sa nepríjemná chyba s dotykom pri iPhone 12 mini?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.