V poslednej dobe sa už stalo zvykom, že sa jablková spoločnosť stará aj o smartfóny a tablety, ktoré nemôžu mať nainštalovaný operačný systém iOS 13. Jedná sa napríklad o iPhone 5S, iPhone 6 či iPhone 6 Plus (a tak ďalej), ktoré používatelia (v malom množstve) stále vlastnia. Dnes sa dočkali novej aktualizácie iOS 12.4.7.

iOS 12.4.7 obsahuje dôležité opravy zabezpečenia

Nakoľko všetky zariadenia v našej redakcii podporujú iOS 13, novú aktualizáciu iOS 12.4.7 nemáme možnosť vyskúšať „na vlastnej koži“. Vychádzame teda z popisu, ktorý ponúka spoločnosť Apple, no ani ten nie je najobsiahlejší.

Firma uvádza len toľko, že update prináša dôležité opravy zabezpečenia. Takisto môžeme predpokladať, že sa odstránili aj niektoré drobné chyby, ktoré trápili používateľov. Určený je pre iPhone 5S, iPhone 6, iPad Air, iPad Mini 2, Mini 3 a iPod touch 6. generácie. Akonáhle budeme vedieť viac, článok budeme aktualizovať.

Apple okrem iOS 12.4.7 dnes vydalo aj veľké updaty iOS 13.5 a iPadOS 13.5. Všetky novinky, ktoré obsahujú si môžete prečítať tu.

Apple vydalo nečakanú aktualizáciu iOS 12.4.7.
Apple vydalo nečakanú aktualizáciu iOS 12.4.7.

Prečítajte si tiež  iOS 17.5 prináša revolučnú novinku. Android ju má prakticky 16 rokov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.